تحلیل آماری پایان نامه با لیزرل

پایگاه تحلیل آماری، مشاوره و انجام تحلیل آماری پایان نامه، انجام فصل 4 پایان نامه با لیزرل و Spss

انجام تحلیل آماری مالی

آمار شاخه‌ای از ریاضی است که در انجام مطالعات اجتماعی، اقتصادی، پژوهش‌های عملیاتی، بهداشتی، پزشکی،‌ حمل‌ونقل و... کاربردهای فراوانی دارد. آمار و تحلیل آماری رهگشای پژوهش‌های علمی کاربردی است. امروزه نرم افزارهای آماری با به روی کار آوردن تکنیک های زیادی برای تحلیل آماری اطلاعات وسیعی را در اختیار پژوهشگران قرار می دهند.

با توجه به تخصص ما در جمع آوری داده های پایان نامه رشته مدیریت مالی و اقتصاد و دیگر گرایش ها، آمادگی خود را جهت انجام تحلیل آماری با نرم افزار های زیر اعلام می کنیم:

1. انجام تحلیل آماری با لیزرل (Lisrel)

2. انجام تحلیل آماری با اس پی اس اس (Spss)

3. انجام تحلیل آماری با نرم افزار ایویوز (Eviews)

4. انجام تحلیل آماری سلسله مراتبی (AHP)

5. انجام تحلیل شبکه ای با تکنیک (ANP) با استفاده از نرم افزار super decision

6. انجام تحلیل آماری با نرم افزار متلب (Matlab)

 و دیگر نرم افزار های رایج برای رشته های مدیریت و علوم اجتماعی و ...

کافیست با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت پاسخگوی نیازهای شما دانشجویان و پژوهشگران گرامی باشیم...

09370942358

مهندس نازک تبار

  
نویسنده : تحلیل آماری ; ساعت ٤:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۳۱

تحلیل آماری پایان نامه مالی

با توجه به اهمیت انجام پایان نامه مالی، تحلیل آماری پایان نامه هی مالی و همچنین انجام تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه های گرایش مالی و تخصص بالای ما در انجام نرم افزار ایویوز (Eviews)، تحلیل آماری داده های مالی و همچنین جمع آوری داده های مالی، آماده انجام تحلیل آماری با نرم افزار ایویوز (Eviews) و همچنین جمع آوری داده های مالی می باشیم:

کافیست با ما تماس بگیرید تا ضمن برآورد هزینه کار و مدت زمان انجام تحلیل آماری شما، از خدمات مشاوره ای ما و کارشناسان خبره ما برخوردار شوید:

مهندس نازک تبار

09370942358

  
نویسنده : تحلیل آماری ; ساعت ٧:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/۳٠

انجام سیستم استنتاج فازی با استفاده از نرم افزار متلب (matlab)

سیستم استنتاج فازی یکی از روشهای نوظهور در حل مسایل مهندسی جهت مدل سازی سیستم هایی که دارای پیچیدگی زیاد یا عدم صراحت بوده و یا داده های کافی از آنها موجود نیست، استفاده از تئوری مجموعه های فازی از جمله سیستم می باشد. سیستم استنتاج فازی (FIS) سیستمی است که یک نگاشت از ورودی به خروجی را با استفاده از منطق فاز فرموله میکند.

اخیرا سیستم استنتاج فازی در تحلیل آماری رشته های مدیریت و علوم اجتماعی کاربرد وسیعی پیدا کرده است. تحلیل آماری با تکنیک استنتاج فازی در این رشته ها با توجه به جدید بودن این روش و دقت بالای آن از اهیمیت بالایی برخوردار گشته است تا جایی که اغلب تزهای دکتری با این تکنین ارزیابی می شوند. بهترین نرم افزار جهت انجام سیستم استنتاج فاری نرم افزار متلب (matlab) می باشد که با توجه به تخصص بالای ما در نرم افزار متلب و کاربرد آن در تمامی رشته ها، شما پژوهشگران و دانشجویان می توانید برای انجام کارهای آماری خود با این نرم افازر به ما مراجعه کنید تا با کادری مجرب نیازهای شما را در این زمینه و زمینه های مشابه با بالاترین کیفیت و در کوتاهترین زمان انجام دهیم.

با ما تماس بگیرید:

09370942358

مهندس نازک تبار

  
نویسنده : تحلیل آماری ; ساعت ٧:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/٢٩

انجام آموس (Amos)

 

اموس یکی از نرم افزارهای آماری مناسب برای تحلیل داده‌های آماری جهت محاسبات تحلیل عاملی و مدل معادلات ساختاری استفاده می‌شود. از کاربردهای دیگر این نرم افزار تعیین نرمالیته چند متغیره برای داده های پرسشنامه می باشد که با این روش می توان تحلیل بهتری روی داده های پرسشنامه داشت.

این نرم افزار نیز همانند نرم افزار لیزرل از کابردهای مشابهی همچون تحلیل عاملی تاییدی و تحلیل مسیر و مدل سازی معادلات ساختاری برخوردار می باشد. از نظر گرافیکی و دقت محاسبه نرم افزار لیزرل از این نرم افزار دقیق تر می باشد.

با توجه به درخواست دانشجویان به انجام تحلیل آماری با آموس (Amos) و با توجه به امکان انجام تحلیل آماری با این نرم افزار خدمات انجام تحلیل آماری توسط ما امکان پذیر است. کافیست با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت پاسخگو باشیم:

انجام تحلیل آماری با آموس

مهندس نازک تبار

09370942358

  
نویسنده : تحلیل آماری ; ساعت ۱:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/٢٧